Професійний ведучий на Ваше свято

Микола та Ульяна

Відгуки від молодят про роботу весільного ведучого Михайла Мамчура. Микола та Ульяна

Нам понравилась свадьба! Миша хороший, весёлый и понимающий ведущий. Гости говорили только хорошие отзывы о оформление и ведение свадьбы))))) Спасибо большое!!!!!!!!!

Андрій та Юлія

Відгуки від молодят про роботу весільного ведучого Михайла Мамчура. Андрій та Юлія

Щиро дякуємо за гарне проведення нашого весілля!!!Позитивна атмосфера ...веселі конкурси.Ми дуже задоволені.

Едуард та Мар'яна

Відгуки від молодят про роботу весільного ведучого Михайла Мамчура. Валерій та Елла

Дякуємо Міші за гарну роботу! Усе було так, як ми хотіли - затишне сімейне свято. Невимушена та легка атмосфера, веселі конкурси, позитивний настрій супроводжували усіх весь вечір, і нам не хотілося, щоб наше весілля закінчувалося.

Валерій та Елла

Відгуки від молодят про роботу весільного ведучого Михайла Мамчура. Валерій та Елла

Від щирого серця,хотілося би подякувати Михайла Мамчура за гарно проведене свято,за подаровану нам пісню і хороший настрій наших дорогих гостей.

Радіон та Богдана

Відгуки від молодят про роботу весільного ведучого Михайла Мамчура. Радіон та Богдана

Хотілося б подякувати Мiші за Справжнє свято! Весілля пройшло на УРА! Всі гості, не кажучи вже про нас з чоловіком, були в захваті. Конкурси були просто супер! Була неймовірно тепла і щаслива атмосфера. Ми дуже радi, що зупинили свій вибір на тобі, як на ведучому!) Все було настільки круто, що захотілося ще разочок відсвяткувати)))) Так що, хто там ще думає, кого запросити в якості ведучого, ви на правильному шляху !!! Спасибі величезне, від нашої молодої сім'ї !!!)

Олександр та Таїса

Відгуки від молодят про роботу весільного ведучого Михайла Мамчура. Олександр та Таїса

Мішаня, швагро дякую за шикарно проведене весілля!!! Все було на висоті.Гості задоволені,молоді ще більше))здоров'ячка тобі і твоїй сім'ї!!!

Олег та Анна

Відгуки від молодят про роботу весільного ведучого Михайла Мамчура. Олег та Анна

Міша,дякуємо за прекрасно проведене наше весілля!!!! Ми були задоволені на 100% .І від гостей чули лише позитивні відгуки.

Віталій та Ірина

Відгуки від молодят про роботу весільного ведучого Михайла Мамчура. Віталій та Ірина

Міша,ведучий від Бога!Веселий,простий,а саме головне справжній)Наше весілля завдяки йому набуло яскравих фарб,позитивних емоцій і вражень!Дякуємо тобі,щиро!!!!! p.s. Запросіть Мішу до себе на свято і ви не пожалієте!!!!