• Весільний ведучий
  • Професійний ведучий
  • Ведучий на день народження
  • Професійний ведучий на ювілей
  • Професійний ведучий на ювілей
  • Професійний ведучий на ювілей

Професійний ведучий на Ваше свято, місто Заставна в Чернівецькій області

Про мене

Привіт, я професійний ведучий – Михайло Мамчур.

Якщо Ви читаєте мою сторінку, думаю, Ви хочете організувати стильне і незабутнє весілля своєї мрії в місті Заставна в Чернівецькій області. І я з радістю Вам у цьому допоможу. Ваше весілля – це важлива частинка мого життя. Довірившись мені Ви проживете весільний день на одному подиху, відчуєте лише справжні емоції. Тактовність, харизма та вміння виходити з нестандартних ситуацій – це головні ознаки мого професіоналізму. Я не використовую у своїй роботі непристойні жарти та довжелезні тости у віршах. Пропоную лише сучасну та цікаву конкурсну програму, узгоджую сценарій весілля з кожним клієнтом індивідуально. Роблю все від мене залежне, щоб Ваш весільний день пройшов ідеально, а щасливі молодята і гості насолоджувались кожною хвилиною свята кохання. Обирайте серцем, бережіть своє кохання, а у всьому іншому довіртесь професіоналам. І Ваше свято стане справжнім початком нового життя!

З радістю проведу для Вас в місті Заставна в Чернівецькій області весілля, виїзну церемоню, день народження, ювілей, корпоративну вечірку, родини, хрестини, випускний вечір, відкриття магазину тощо.

Відгуки про ведучого Михайла Мамчура

Радіон та Богдана

Відгуки від молодят про роботу весільного ведучого Михайла Мамчура в місті Заставна в Чернівецькій області. Радіон та Богдана

Хотілося б подякувати Мiші за Справжнє свято! Весілля пройшло на УРА! Всі гості, не кажучи вже про нас з чоловіком, були в захваті. Конкурси були просто супер! Була неймовірно тепла і щаслива атмосфера.

Олександр та Таїса

Відгуки від молодят про роботу весільного ведучого Михайла Мамчура в місті Заставна в Чернівецькій області. Олександр та Таїса

Мішаня, швагро дякую за шикарно проведене весілля!!! Все було на висоті.Гості задоволені,молоді ще більше))здоров'ячка тобі і твоїй сім'ї!!!

Олег та Анна

Відгуки від молодят про роботу весільного ведучого Михайла Мамчура в місті Заставна в Чернівецькій області. Олег та Анна

Міша,дякуємо за прекрасно проведене наше весілля!!!! Ми були задоволені на 100% .І від гостей чули лише позитивні відгуки.

Віталій та Ірина

Відгуки від молодят про роботу весільного ведучого Михайла Мамчура в місті Заставна в Чернівецькій області. Віталій та Ірина

Міша,ведучий від Бога!Веселий,простий,а саме головне справжній)Наше весілля завдяки йому набуло яскравих фарб,позитивних емоцій і вражень!Дякуємо тобі,щиро!!!!! p.s. Запросіть Мішу до себе на свято і ви не пожалієте!!!!